| Mădălyna4Y0u a întrebat:

as vrea sa ma ajutati cu un raspuns la intrebarea care va urma:
USB-ul imi mergea foarte bine acum 2-3 zile..acum nu stiu ce are. Pur si simplu il bag in unitate (in "gaura" corespunzatoare) dar nu mi se mai deschide "My Folder-ul" pe Desktop...Inainte se deschidea.
Bine....ca incarca(e in regula, incarca repede si eficient) dar nu mi se mai deschide folder-ul ca voiam sa-mi bag niste poze/melodii noi pe telefon( Am un LG)
Multumesc anticipat, si sper sa-mi raspundeti cat mai repede, eficient si sa functioneze raspunsul dvs. Succes!:*

Răspuns Câştigător
| Razwy123 a răspuns:

In mod normal ar trebui sa iti apara mai multe variante cand il conectezi, cum ar fi doar incarcare sau fisiere media...
Sau poate sa nu fie instalat driverul pentru modelul tau de telefon in calculator, am impresia ca il poti descarca de pe internet.