| CristinaCriss001 a întrebat:

Alaltaieri navigam normal pe net, iar apoi dintr-o data am constatat ca imi mergea foarte greu Google Chrome. Am zis ca poate se datoreaza acest lucru pentru ca am stat toata ziua la pc cu lucru si s-a incalzit. Ieri dimineata cand am incercat sa intru iar pe Google Chrome, la fel. Se deschidea doar pagina de start si apoi imi arata ca se incarca mult de tot daca voiam sa intru altundeva si tot nu imi intra. Celelalte (ex. internet explorer), imi mergeau perfect. Am zis ca e ceva de la el si am dezinstalat Google-ul si apoi am vrut sa il reinstalez. Dar supriza ca am incercat atat de multe ori si nu ma mai lasau, imi dadea eroare 0xc0000005. Am cautat pe net si multi recomandau sa iau programul registry repair pentru a imi scana calculatorul de virusi. Am luat Glarisoft, am dat sa imi scaneze si apoi am dat repair. Dar nici vorba sa imi rezolve problema mea cu Google. N-a mers nici asa. Iar apoi cand am redeschis pc-ul am zis ca ma dau batuta ca asta e si am vazut mai apoi ca orice deschideam, daca deschideam o fotografie, sau un folder sau sa internet explorer, statea 2 secunde si mi se inchideau singure si imi disparea tot de pe desktop 2 secunde si reveneau dupa aceea. Si de atunci mereu imi face asa vreo 5 minute de cand deschid calculatorul si nu stiu ce se intampla. Si astazi am stat 10 minute sa isi revina. Deschideam sa intru pe internet, se deschidea, iar mai apoi se inchidea la loc. Sau daca deschideam un folder. Sau daca deschideam o fotografie. Va rog frumos spuneti-mi parerile voastre si ce trebuie sa fac.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

REFORMATEAZA WINDOWS foloseste windows xp sp2 sau sp3 happy, alta solutie nu ai, pc ala e prea incarcat.

| IuliaIulia32 a răspuns:

Cauta pe net

| Voidwithin a răspuns (pentru IuliaIulia32):

Asta a si facut scrie mai suslaughing