| Akemi a întrebat:

Buna TPU :* ce parere aveti de telefonul – Nokia Asha 305, Nokia Asha 306 ..as vrea sa imi iau unul dar majoritatea zic ca sunt praf happy voi ce parere aveti?happy

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

La preţul pe care-l au ( 350-400 lei ) sunt acceptabile...

Bine-nţeles că NU se pot compara cu altele care sunt mult mai performante, dar şi mult mai scumpe!

Vezi specificaţiile tehnice la linkul :
http://telefonultau.eu/products/Nokia-Asha-305-Dark-Grey.html
http://telefonultau.eu/products/Nokia-Asha-306-Dark-Grey.html

5 răspunsuri:
| Hurmuz_Emanuela-Elena_1994 a răspuns:

Pai...o prietena de-a mea a avut Nokia Asha 305 si era destul de dragutwinking

| ketamine94 a răspuns:

Sunt okhee hee Dar e bun si Nokia 200, adica e si feminin. nu stiu...si rezista la cazaturihee hee Depinde daca vrei cu touch screen sau cu tastatura full qwerty xD

Răspuns utilizator avertizat
| AlecsAnndru a răspuns:

Este Un Telefon Bun...Parerea Mea...Din asta vreau si eu sa imi cumpar.happy

| ForevărTughedăr69 a răspuns:

La pretul lor, sunt bune. Eu iti recomand sa mai strangi ceva bani si sa iti iei un telefon cu Android.