| Sweet155 a întrebat:

Ce parere aveti despre telefonul Nokia asha 205? Funda promit!

Răspuns Câştigător
| Katty29 a răspuns:

E super telefonul ..are buton cu care intri direct pe facebook ..in anii trecuti a fost la moda ..are dpua cartele. e colorat. designul e unic.te poti uita daca e original formind steluta dies 0000dies daca iti apare forma data si locul in care e facut e original daca nu atunci nu e original

2 răspunsuri:
| catalinutza12 a răspuns:

Este foarte bun. mie una imi place fiindca chiar dala am si eu. este foarte bun.

| Brabete_Misu_1998 a răspuns:

Parerea mea nu este mai bun mai bine ia-ti Noki lumia 520