| DiannaSj a întrebat:

Ce telefon credeti ca ar trebui sa-mi iau: Samsung Galaxy S Advance sau Iphone 4 (simplu)?

Răspuns Câştigător
| xxx8 a răspuns:

Nuuuu iti lua iphone 4 simplu acele iphoneuri au probleme cu antena de semnal daca vrei un iphone ia-ti 4s dar nu 4 simplu ca o sa regreti mai bine ia-ti Samsung s advence

7 răspunsuri:
| aly300 a răspuns:

Galaxy S Advance

| MariaCiontea a răspuns:

Iphone 4. desi Samsung-ul e mai mare si e mai usor decat iphone-ul are o rezolutie mai buna. ios ul bate jelly bean. iphone 4

| YellowPedoBear a răspuns:

Galaxy S Advance este mai bun dupa parerea mea.

| snzpaul a răspuns:

IPhone 4 - are avantaj la camera și jocuri dar un dezavantaj la baterie.

| PisicutzaCenusie a răspuns:

Samsung GALAXY SAdvance.

| xxx8 a răspuns (pentru MariaCiontea):

Ios-ul nu bate jelly bean ...pe scurt ios-ul nu bate androidul nici macar nu se apropie de ce poti face cu androidul. exemplu foarte simplu eu pe android pot sa instalez ce browser vreau in schimb pe ios merge doar safari