| Mariana123456789010 a întrebat:

Cred ca unii dintre voi stiti ca am Samsung Galaxy s4 ( din intrebarile trecute ).

Asa ca m-am gândit ca cum imi dau seama daca SG s4 al meu este adevarat sau fals...!

Va rog frumos daca imi dati sa ma uit la videoclipuri sa mi le dati in romana ca cu engleza nu ma integ prea binewinking! Si nici alta limba tongue!

Dau Fundita big grin

Răspuns Câştigător
| Ciprian996 a răspuns:

Buna.uite aici o aplicatie care iti poate spune daca este un fals sau nu. intra pe google play store si cauta aplicatia -> "Genuine Galaxy S4/S3/Note" dupa ce o instalezi o deschizi si urmaresti instructiunile in caz ca trebuie sa faci mai multe, si uite aici o prezentare cu Samsung Galaxy S4 acceseaza link-ul ->. "http://m.youtube.com/watch?v=2uMgWXd0xT8" si iti mai poti da seama daca este un fals dupa rezolutie, compara rezolutia unui s4 cu cel pe care il ai

Pentru a afla rapid rezolutia unui device poti accesa link-ul urmator:

www.e-tutorial.ro/r.html iti va arata ce rezolutie are automat. Sper ca te-am ajutat :)

1 răspuns:
| Constantin_Adrian_1997_StEt a răspuns:

Stai cu el 10 minute sub apa si iti dai seama happy Este sigur 100 %.