| Ghostplayer a întrebat:

Am un Samsung galaxy S5 si vreau sa il trec pe limba romana, dar nu are asa ceva......Stiti vreo solutie?
Daca stiti ceva spuneti-mi detaliat ce sa fac va rog!

Răspuns Câştigător
| megustabuff a răspuns:

Ceau am patit si eu la fel, eu m-am dus la un expert care repara si asa l-am lasat 2 ore la el si mi la rezolvat acuma nu stiu vezi daca gasesti pe cineva sa te ajute!

2 răspunsuri:
| Ardei87 a răspuns:

E imposibil sa nu aiba limba romana. Eu l-am cumparat pe al meu din Italia si am gasit limba romana. Du-te la setari -> Setari regionale si text -> si gasesti acolo '' Limba '' si cauti Romana.

| Ghostplayer explică (pentru Ardei87):

Serios?
Am sa ma uit mai atent cand il scot de la incarcat ..Merci frumos laughing Am sa ma uit daca merge.