| Lungu_Samira_1987 a întrebat:

Buna TPU cum pot sa bag pozele de pe telefon pe calculator telefonul se numeste Samsung fara cablu de date prin bluethot daca se poate si fata sa cumpar ceva si daca descarc bluetoot cum pot sa bag pozele dupa telefon pe calculator si cum activezi bluetoot pe calculator cum fac la telefon activez bluetoot si la calculator cum sau cum se face rasspunsul care ma ajuta primeste funda plus vot plus felicirare .....doar cel care ma ajuta...

1 răspuns:
| kzd a răspuns:

Pai cred ca trebuie ca dupa ce activezi bluetoot-ul la telefon sa vezi daca a gasit calculatorul si dupa trebuie sa primeasca o cerere pc-ul ca sa poti sa trimiti. Nu am mai avut asa ceva, nu prea stiu.