| anonim_4396 a întrebat:

TPU, dau funda! Aveam un telefon Samsung sau Nokia care avea doua jocuri pe el si cred ca nu avea Magazin Play pe el si alea doua jocuri erau unul cu un cub care trebuia sa misc telefonul casa se miste si cubu (asta nu ma interesează cum se numeste) si unul cu un catel (asta ma intereseaza) care il duceam la inot la plaje si multe alte chestii si jocul asta cu catelul vreau sa-mi spuneti voi daca stiti cum se numeste

Răspuns Câştigător
| malina010 a răspuns:

Am avut și eu era Samsung. si mie imi plăcea jocul. nici eu nu mai stiu cum se numea, telefonul nu avea magazin play. dar oricum nu cred că o să il mai gasesti ca a il poti descarca. Funda?