| numaieoadi a întrebat:

De cateva saptamani cand trimit mesaje (celui care ii le trimit nu le primeste) iar la randul meu nici eu nu le primesc pe toate. precizez ca sunt in reteaua Vodafone. Exista vreo explicatie?

2 răspunsuri:
| numesiprenume0 a răspuns:

Pentru aceasta problema ar fi indicat sa apelezi serviciul relatii clienti. Ei vor avea sigur o explicatie buna.

| mrcacadu a răspuns:

Singura explicatie ti-o pot da cei de la Relatii Clienti Vodafone. tot ei iti pot retrimite setarile pentru mms si net inca o data. Ai putea totusi verifica setarile telefonului tau legate de mesagerie (numar mesagerie, modul de primire etc)