| Andyy007 a întrebat:

Sunt pe reteaua Cosmote si vreau sa stiu cum sa fac sa nu mai primesc mesaje promotionale...imi spune sa trimit mesaj la 2012. Exista vreo comanda STOP? daca da, care e aia?

Răspuns Câştigător
| ionutmystic a răspuns:

Suna la 1234 si apoi apasa pe rand tastele 1, 1, 8, 2, 2,2,2 si scapi de mesaje.

5 răspunsuri:
| Iulikutzzaa a răspuns:

Nu este asa imi trimite si mie si trimite pe aceiasi retea dar nu le baga in seama stiu ca e enervant dar le trimte la fiecare promotie numai ca astea is niste smecherii ca sa-ti ia banii funda?

| Anonymus23 a răspuns:

Cand iti trimit trimite-le si lor STOP. Funda?

| Andyy007 explică (pentru Anonymus23):

Pai nu prea pot trimite stop pentru ca eu primesc mesaj ca fiind de la COSMOTE nu de la 07xxxxxxx.

| Alin_Si_Elena_Baltariu_1989 a răspuns:

Trimite la 2013 mesajul stop sms

| Andyy007 explică (pentru Alin_Si_Elena_Baltariu_1989):

La 2013? deci nu la 2012 la 2013?