| lorena1gianinak a întrebat:

Bună TPU! De ce atunci când vreau sa folosesc un efect pe tik tok îmi apare "dispozitivul tău nu accepta acest efect"? Am un Huawei p 20 lite... Puteți sa imi spuneți care e problema și ce înseamnă asta? Asa a făcut și cu efectul Green screen. Nu îl accepta la început și acum vad ca merge.

3 răspunsuri:
| Robertandrei4858 a răspuns:

Poate e un bug fix, incearca sa dezinstalezi si sa reinstalezi aplicatia.

| adybuzatu a răspuns:

Efectul de tic toc nu la acceptă

| adybuzatu a răspuns:

Efectul de tik tok Îmi apare dispozitivul tău nu accepta acest efect