| anonim_4396 a întrebat:

De curand mi-am facut cont pe Magazin Play ca sa-mi descarc jocuri, dar mi se instaleaza fara sa dau eu tot felul de chestii (Gmail, Harti, etc. ) si imi consuma foarte multi MB. Cum fac sa nu se mai instaleze aceste aplicatii fara permisiunea mea? Da totusi vreau sa imi pastrez contul pe Magazin Play pentru a mai descarca numai aplicatiile pe care le doresc eu. Va rog e URGET! Prima persoana care da un raspuns care o sa ma ajute primeste FUNDA! E URGENT!

3 răspunsuri:
| BADBUNNYaruncacubanii a răspuns:

Mergi la aplicatia respectiva si acolo o sa ai bifat update automat sau ceva de genu nu mai retin exact. acolo debifezi casuta aia dupa care dezinstalezi aplicatia. ceau

| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Intra pe pagina de instalare din GooglePlay de Gmail, Harti, etc. si o sa vezi acolo sub poze, o casuta bifata si in dreapta ei ceva de genul "Actualizati Automat". Debifeaza optiunea aceea!

Succes; Sper ca te-am putut ajuta!

| Ana1D a răspuns:

Vreau sa fie putin mai explicativ si sa mentionez ca telefonul este Samsung S5360 Galaxy Y.