| Deea6969 a întrebat:

TPU ^^, deci...Eu joc jocul My Talking Angela pe telefonul fratelui meu, Samsung Galaxy SII. De curand am facut comanda pentru. un telefon ( Utok 351D, Pear; ). Inca nu l-am primit. Dar intrebarea mea este :
- S-a salvat contul asta de pe telefonul fratelui meu? Sau cum se salveaza?
- Gasesc pe Play Store Hack pentru acest joc?
Mersi! happy

Răspuns Câştigător
| ghostlabbrador77 a răspuns:

Daca cat timp te-ai jucat pe Galaxy SII ai folosit un cont (ai fost logata pe orice tip de cont) cand intri pe telefonul tau nou in aplicatie si te loghezi cu acelasi cont, tot progresul facut pe celalalt telefon ar trebui sa fie transpus pe cel nou. Iar la intrebarea daca gasesti hack la joc, din pacate majoritatea jocurilor au deja un hack ( de exemplu pentru scor) insa daca te referi la un hack pentru itemuri-le pe care le poti cumpara aditional, atunci nu nu exista vreun hack.
Sper ca am fost de ajutor.

2 răspunsuri:
| Deea6969 explică (pentru ghostlabbrador77):

Multumesc mult, mi-ai fost de mare ajutor! big grin

| CevaChestiosenie a răspuns (pentru ghostlabbrador77):

Se refera la bani