| marina979 a întrebat:

Detin telefonul Allview p5 mini si pana acum nu mi-a facut nicio problema. Astazi cele trei butoane fizice nu mai functioneaza. Butonul pentru a da volumul mai tare inca merge cand telefonul este deblocat dar celelalte deloc(pot sa-l deblochez cand il conestez la incarcator). Ce ar trebui sa fac?

2 răspunsuri:
| 5yr0Kk a răspuns:

L-ai scapat pe jos sau ceva...
sa nu te apuci sa ii faci ceva..suna la garantie.
si eu am un Allview p5 alldro si nu am avut probleme cu el de aceea mi se pare ciudat.

| marina979 explică:

Il am de nici 2 luni si azi l-am scapat pe covor de la 5 cm si butoanele nu mai mergeau la cateva ore dupa asta deci nu e din cauza ca l-am scapat pe jos, iar pana acum nu mi-a mai cazut, doar il mai aruncam eu in par dar era in husa si nu-l aruncam de la mare distanta.