| xV3N0Mx a întrebat:

Ieri am aflat parola de la wireless de la un vecin eram cu el in camera si o plecat pana afara ca l-o chemat cineva si repede m-am dus sa aflu parola dar nu stiu care ii cea buna ma puteti ajuta? Ce am copiat din spate este: CDVB5668
33FDBF0325285962C 4AB6AE00 470
Voi care credeti ca ii parola buna? Ma refer la cei care au wireless prin romtelecom ar trebui sa se asemene.(Romtelecom wpa sau wep)
Dau fundita.Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Mastershot96 a răspuns:

Nu ca e treaba mea dar 1. O sa se prinda cand il folosesti pentru ca lui ii merge de 2 ori mai greu, 2.Esti sigur ca esti destul de aproape ca sa ai conexiune? 3.Cand dai cautare wireless iti apare unde te poti conecta. daca il vede incearca parolele mici (42730 sau CDVB.). Desi e posibil sa nu fie astea...Bafta!

2 răspunsuri:
| xV3N0Mx explică (pentru Mastershot96):

Am citit undeva ca parola are 13 caractere litere si cifre si nu stiu ce sa cred acum...si da sunt aproape sper doar sa fie buna parola mersi

| Mastershot96 a răspuns (pentru xV3N0Mx):

Parola si-o alege elhappy... Poate sa isi puna orice parola vrea ...Bafta!