| Biggiesan a întrebat:

Ma puteti ajuta si pe mine cat mai repede? Ma aflu in Olanda undeva unde captez 4 retele wireless...am si parola la una pe care o aveam pana de anul nou... apoi de revelion am plecat la un apartament si am schimbat reteaua apoi s-a stricat toata treaba. Ce setari sunt eronate? CE TREBUIE SA FAC? Imi arata ca am 4 linii de semnal dar doar local acces nu si internet!

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Te-ai mutat in alta parte? ca nu am inteles! Daca ai schimbat reteaua care este problema? Alegi ce retea ai acces la ea din cele disponibile daca ai mai multe si nu sunt parolate.

| Biggiesan explică (pentru neluL):

Multumesc frumos pentru raspuns Nelul, am rezolvat-o singur inainte de a primi raspuns la intrebare! La multi ani fericiti!

| neluL a răspuns (pentru Biggiesan):

La multi ani! Ma bucur.happy