| basy a întrebat:

Buna TPU imi incarc telu 5 minute arata bateria plina apoi in 5 minute se descarca toate de ce ce trebuie sa fac I-am schimbat si bateria am pus una noua dar face la fel... nu e nici o diferenta va rog frumos ce sa fac Funda

Răspuns Câştigător
| Calin_Catalin_1995 a răspuns:

Vezi poate ii trebuiae bateria lui originala si astea care le incerci tu nu merg sau mai bine incearca sa ii fixezi bine incarcatoru si lasa-l vreo zece ore la incarcat nu te lua dupa ce iti arata pe ecran ca e incarcat ma lasa-l si daca tot nu merge o sa ma interesez eu si poate o sa aflu ceva mai folositor pentru tine

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Telefon defect.