| edani99 a întrebat:

De curand mi-am luat un Vodafone Smart 2 si am auzit ca dupa ce se descarca, 3 zile trebuie sa-l incarc timp de 24 de ore ca altfel se strica bateria. E adevarat? Are ceva daca il incarc normal?

Răspuns Câştigător
| pkpdionut a răspuns:

Nu te lua dupa toti prostii, se formateaza singura in 1-2 lunihappy

1 răspuns:
| DeliaDragalasa a răspuns:

Si eu am avut Smart 2 si am facut o prostie mi l-am incarcat normal si mi sa stricat! Eu zic sa il incarci cum trebuie! Sper ca tiam fost de folos! Daca te-am ajutat ai putea sa imi dai si mie o fundita?