| PickMe a întrebat:

Imi puteti explica si mie ceva? Am un Samsung Note 3 si i-am facut un Antutu Benchmark. A scos scor de 31.825. Am o colega care tot acelasi telefon, doar ca e pe alb, l-a luat din Italia si l-a cumparat cu o luna mai devreme decat mine. Si eu l-am luat de pe site-ul Samsung! Al ei a scos un scor de 38.233! De ce naiba a scos atat de mult fata de al meu daca este acelasi telefon? Lol, cu 7000 de puncte mai mult sad! De ce?

1 răspuns:
| Davidalx a răspuns:

Salut, se poate ca cel al prietenei tale sa fie un model Octa -Core Exynos adica are o putere de procesare mai mare ca al tau...