| iGnOrEx a întrebat:

La Samsung Galaxy Note unii mi-au spus ca kernelul speedmod e mai bun ca franco. Eu le-am testat pe amandoua si la franco am scorul mai mare in quadrant benchmark decat speedmod. De ce e mai bun speedmod, ca franco are scor mai mare?

1 răspuns:
| Ciprian_Sandu_1985 a răspuns:

Benchmark-urile nu iti afiseaza mereu scorul CORECT. Nu am Note ci optimus black, cu alt kernel si alt ROM decat stock. Pot si facute schimbari si speedhack-uri in kernel pentru a informa benchmark-ul cu informatii eronate. XDA DEVELOPERS este forumul cel mai diversificat in astfel de chestii si sigur il stii. Citeste pe acolo sa te convingi!