| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU happy. Iphon-ul 5s are android?

Răspuns Câştigător
| Eclipse a răspuns:

Buna, Iphone-ul nu are android, telefoanele la care o sa intalnesti android sunt urmatoarele : Samsung, Motorola, LG, Sony, Allview, etc. La majoritatea telefoanelor smart in afara de Iphone, Nokia si Blackberry vei gasi android. :*

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cei de la Apple au propriul sistem de operare IOS...

| 0x11111051 a răspuns:

.......nu.

Inainte de a da asa tip de intrebari cauta pe internet.

| MariaIooana a răspuns (pentru 0x11111051):

Paii se certau doi colegi. unu' zicea ca are si unu' ca nu are. si mnoo. am vrut sa vad parerile altora. Daca te deranjeaza, nu mai comenta.winking

| stroedaniel13 a răspuns:

Nu. are iOS.

Uite gasesti aici toate specifiicatiile telefonului: http://bit.ly/H6PdPm

| cosmin655 a răspuns:

Nu,iphone-ul 5s are iOS 7.