| adibl a întrebat:

mi-am comandat un iphone 4s este bun de calitate vreau raspunsuri si daca stiti ceva aplicati faine pentru el? dau funda!

4 răspunsuri:
| xAlessia a răspuns:

Buna!
1.Shazam -daca nu stii cum se numeste o melodie il deschizi si "il pui sa asculte" big grin si ti-o gaseste
2.App Icons -ca sa schimbi toate icoanele de pe ecran ti-l faci cum vrei tu.
3. ElfYourself
4. PumaTrac

| Dragooos a răspuns:

Buna, da este un telefon foarte bun, atat si la calitate cat si la dizain. Este un telefon foarte modern si sunt sgur ca iti va placea.
Aplicatii ti-as sugera "gasire iPhone" iVoice Flashlight+ Battery.

| adibl explică (pentru xAlessia):

Cum este PumaTrac?

| xAlessia a răspuns (pentru adibl):

Este o aplicatie pentru alergat..depinde daca iti place sa faci sport..iti arata kcal distanta ..pe unde ai mers, cat ai mers etc.
iti explica mai bine aici.

http://ro.forios.net/tag/health-fitness/pumatrac-download-175858.html
:)