| Roxana1121 a întrebat:

Mi.am cumparat acum o luna un telefon de la Vodafone cu abonament (internet, minute nat si min in retea) aveam acasa o cartela de interenet de la digi si am bagat.o in telefon.Cand plecam la tara nu aveam semnal cu cartela de la digi asa ca o bagam pe cea de la Vodafone si intram pe internet cand dadeam sa vad cate minute mai am imi aparea ca mai am 300MB dar la cost suplimentar imi lua mereu PS(nu depaseam nici minutele nici internetul) Vreau sa va spun ca atunci cand eram in oras si aveam cartela de la digi in noul telefon bagam cartela de la Vodafone in alt telefon si nu imi lua cost suplimentar Deci? De ce imi ia cost suplimentar cand bag cartela de voda in tel nou? O fi oare vreo aplicatie?

1 răspuns:
| GOtiCKAsasin a răspuns:

Poate are telefonul ceva gen un bug sau ceva de genu ar trebui sa te duci la cei de la Vodafone sa le zici problema si o sa te lamuresti mai usor. Sper ca te-am ajutat. FUNDA? PLS!:*