| Eucupersoanamea a întrebat:

Buna TPU.Mi-am descarcat Criminal Case Investigation pe Android, dar imi apar tot felul de reclame si nu pot sa intru in joc desi telefonul meu(Vodafone Smart Mini) este compatibil cu aplicatia.Ce pot sa fac sa scap de reclame?

1 răspuns:
| Stefania1Stefy a răspuns:

La majoritatea aplicatiilor apar reclame. De la Tocmai.ro sau jocuri. Am 3 jocuri la care in timpul lor sau la inceput imi mai apare cate o reclama. Nu poti sa scoti asta. Asa sunt aplicatiile. Sper ca te-am ajutatwinking!