| Hurrem a întrebat:

Nu prea stiu daca e buna categoria, dar sper sa nu va suparati pe mine daca ma gresit...As vrea sa stiu daca ezista site-uri care sa arate...nu stiu cum sa va explic; Deci am comandat un telefon din Bucuresti si nu stiu cand ar trebui sa porneasca. Poate a pornit ieri. M-ar interesa sa stiu acest lucru ca sa stiu cand ajunge. Deci exista ceva site-uri care sa imi arate daca a pornit masina (fan curier)? E de la Vodafone telefonul. Multumesc mult :*
Funda pentru. raspunsul cel mai rapid!

Răspuns Câştigător
| Blade82 a răspuns:

Nu poti afla decat daca ii intrebi pe cei care l-au trimis.

1 răspuns:
| DakotaRoyse a răspuns:

Nu cred că există aşa ceva. Dar nu-ţi fă griji, o să ajungă repede oricum happy