| cristy1993 a întrebat:

Buna TPU spuneti-mi va rog ce telefon sa aleg intre Samsung galaxy fit si Alcatel OT-991?

2 răspunsuri:
| mirceapeiaaa a răspuns:

Fit! alegeti in totdeauna Samsung e foarte buna firma, eu am galaxy gio si un prieten a avut alcatelul si nu i mergea aproape niciun joc chiar mic

| supermari10 a răspuns:

Sa intelegi toate telefoanele Samsung galaxy sunt foarte bune si nu vei regreta.Pe galaxy ai multe aplicati si poti descarca si multe jocuri daca e vreo nelamurare ma cauti aici. Funda?