| skyper10 a întrebat:

Vreau sa-mi iau un telefon si am de ales intre Samsung Galaxy mini 2 si Alcatel OT-991. Pe care sa-l aleg?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Samsung.Este mai bun.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

CATEGORIC Samsung Galaxy mini 2 S6500, deoarece este mai performant dpdv tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=4733&idPhone2=3883#results

Toate cele bune.

| Anonymous112 a răspuns:

Samsung. Este mai performant din punct de vedere. Si este mai usor de folosit! Bafta cu el big grin, FUNDA?

| Mdea721 a răspuns:

Ohooo! Bine inteles ca Samsungul!
Calitativ, este de 100% mai bun decat Alcatel! Tine incarcat mai mult si este mai durabul si mai rezistent... In plus, chiar simpla marca este mai buna!

| dinumario a răspuns:

Eu iti spun sa iti iei un galaxy mini 2

| MrHHH a răspuns:

Eu unul as prefera Samsung, deoarece este un brand foarte bun in toate domeniile, mai ales in telefonie

| Ylynkutza a răspuns:

Dupa parerea mea si a prietenilor mei iti sugerez sati cumeri Smsung Galaxy mini 2 pentru ca rezista la zgarieturi si la apa sau cand il scapi din mana pe ciment sau de pamant el rezista.Sora mea a avut un tel din asta care a tinut-o vreo 4 ani.Nu te mint.

| cionut123 a răspuns:

Samsung normal! pentru ca e rapid si usor de folosit.

| GabrielaSmile a răspuns:

Eu as zice sa iti cumperi Alcatel ca este mai smecher.winking