| Alexandra_Alexandran_1989 a întrebat:

Buna TPU
stie cineva cum activez optiunea web-n-talk pe Samsung galaxy ace? urgent va rog

Răspuns Câştigător
| xRebecaaa a răspuns:

Buna!
Poti sa activezi doar daca esti pe cosmote!
Pentru a activa serviciul web'n'walk este suficient sa trimiti un mesaj gratuit cu textul "A WNW" la numarul 969. Vei putea sa accesezi serviciul ori de cate ori ai nevoie, platind doar pentru zilele in care alegi sa te conectezi. Imediat dupa comanda de activare a serviciului vei primi automat setarile de care ai nevoie.

Poti face acest lucru simplu, trimitand un mesaj gratuit cu textul "A ABO" la numarul 969 si urmand apoi instructiunile primite prin SMS.

2 răspunsuri:
| Alexandra_Alexandran_1989 explică (pentru xRebecaaa):

Am frog cosmote...multumesc de raspuns...dar stii cumva cum imi pot activa acea optiune in care trebuie bagat cnp-ul pentru a avea acces nelimitat la internet in timpul zilei?
Mi-a zis omul acela de la magazin cum dar am uitat

| xRebecaaa a răspuns (pentru Alexandra_Alexandran_1989):

Da, stiu.
Intra pe www.orangeyoung.ro si da pe '' intra in Orange young ''.
Apoi intri pe http://www.decodari.info/modules.php?name=CNP si iei un CNP nefolosit, si-l scrii acolo, unde ai intrat la ''intra in Orange young'', apoi iti scrii numarul.
Si ai sa primesti un mesaj pe nr.tau de telefon! :*

Succes!