| GirlNextDoor a întrebat:

Cum activez internetul pe samsung galaxy gio? scuze categoria am nevoie urgent va rog

1 răspuns:
| Gagikaru a răspuns:

Suni la relatii cu clientii si iti da ei drumul la internet pe cartela respectiva.nu este vorba de telefon ci de cartela fiindca telefonul permite accesul la internet dar daca nu esti logat pe cartela degeaba, asa ca suna la relatii cu clientii si spune-le sa-ti activeze netul pe acea cartela. bafta merge sigur\\\\!