| TrueRO a întrebat:

Buna TPU tot am cautat pe net sa vad daca camera din fata de la Samsung Galaxy SIII face poze, nu am gasit si de aia va intreb pe voi camera din fata face poze si daca da, cum o activez ca am vazut ca la review ca tot vorbeste doar ca poti face video coferinte nu zice ca poti face poze.

Răspuns Câştigător
| Andrei1099 a răspuns:

Ar trebui sa poata face, un coleg se tot filmeaza cu ea (playback nu video call), deci daca merge sa filmezi cred ca poate face si o amarata de poza a doar pentru asta sunt facute. Oricum cred ca sunt aplicatii care sa o faca sa pozeze.

6 răspunsuri:
| LuMix a răspuns:

Nu se poate face poze cu camera din fata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu face poze, e pentru VideoCall... Si de obicei e gata activata!

| TrueRO explică:

Ce urat eu credeam ca face poze si in fata ce dezamagire....credeam ca e chiar bun dar...

| Mihai_Răileanu_1991 a răspuns:

Aia e pentru apel video

| TrueRO explică:

Ziceti-mi telefoane care au camera si in fata va rog.

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Eu am acest telefon. Merg foarte bine ambele camere. Intri la camera foto şi găseşti sus, în partea dreaptă o cameră micuţă cu 2 săgeţele sub ea. Apeşi acolo şi aceasta se schimbă.
Pa-pa.