| vladionut94 a întrebat:

Buna TPU tot ma chinui sa gasesc aplicatia fiuze care face poze 3d si se vede din mai multe unghiuri facuta de un roman nu imi puteti da un link de pe google play sau cum se scrie sa gasesc pe google play

Răspuns Câştigător
| Constantin_Roibu_1994_T7BK a răspuns:

Gasesti applicatia fyuse in magazinu Google Play insa te rog sa reti ca ea nu este compatibila inca pe toate dispozitivele eu am un Samnsung core 4G si imi arata ca nu este compatibila insa poti add la lista de dorinte si cand va fi disponibila se va descarca automat

2 răspunsuri:
| CrazyKid1986 a răspuns:

Se scrie fyuse.
Funda?:*

| CrazyKid1986 a răspuns:

Se scrie fyuse
Funda?:**