| AlmaDa a întrebat:

Buna,tpu..Vin din nou cu aceeasi problema. Saptamana trecuta s-a stricat touchscreen-ul la Samsung S5230 star, si-a revenit, a mers 3 zile, iar acum iar s-a dus. mi-am comandat touch pe net.Intrebarea mea este,daca eu imi schimb touch-ul,se sterg mesajele salvate in telefon, pozele din telefon care nu sunt pe card? Se sterg odata cu schimbarea touch-ului? Va rog frumos, ajutati-ma cei care stiti. Multumesc din suflet! :*

1 răspuns:
| antimulte a răspuns:

Daca nu iti umbla si la soft cel care iti inlocuieste ecranul, nu se sterge nimic.