| AxxFarer a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un telefon cu touchscreen si imi plac doua modele. Nu stiu ce telefon sa aleg.Ma ajutati voi va rog. Samsung S3650 Corby sau Samsung S5230 Star si ce culoare. DAU FUNDITA

Răspuns Câştigător
| Master1ro a răspuns:

Ambele telefoane au aproape aceeasi performanta, diferenta fiind camera de 2 MP la S3650 Corby, si de 3. 2MP la Samsung S5230 Star.
Eu personal as prefera Samsung S5230 Star, cat despre culoare... tu sti ce culoare iti place.

15 răspunsuri:
| OnutsaXD a răspuns:

Eu as alege Samsung s3650 corby datorita tipului de touchscreen care este capacitiv ( este superior celui rezistiv de la Samsung star), are doua difuzoare ( unul pentru vorbit iar unul separat pentru muzica pe cand Samsung star are numai unul), as mai alege Samsung corby pentru design, diferenta de rezolutii la camera este mica (avand in vedere ca cele doua telefoane nu sunt dedicate camerei). Accelerometrul nu ma incalzeste cu nimic, acesta fiind doar pentru distracite, desigur ca e interesant dar o sa te plictisesti de aceasta aplicatie. In privinta culorii, eu as alege culoarea portocalie.

| HappyPills a răspuns:

Samsung S5230 Star

| Wihaela a răspuns:

Eu cred ca este mai frumos Samsung S5230 Star
culoarea :
-daca esti fata : galben, roz, rosu, verde.
-daca esti baiat : negru, maro, visiniu, verde.
sa-l stapanesti sanatos!

| TudorAndrei a răspuns:

Samsung S5230 Star Noble Black

| CrazySunshine a răspuns:

Samsung S5230 Star Noble Black acest telefon este mult mai bun decat Corby are mai multe si pana si designul este mai bun. NU stiu e zici tu dar acest telefon este cu siguranta mai bun si mai elegant

| foreverANDaDAY a răspuns:

Eu zic sa-ti iei Samsung Corby portocaliu sau roz

| lucianman a răspuns:

Samsung S5230 Star culoare depinde de gusturile tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung S5230 Star Noble Red/Blue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as alege amandoua modele pentru ca ambele sunt foarte performante pentru ca sunt de la o firma foarte cunoscuta iar daca ai alege samsun star eu tiasi zice pe culoarea neagra iar la corby tiasi propune culuarea alba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Corby am avut si eu si sincer ti se strica super repede

| Rapture a răspuns:

Pai.Samsung Corby .da.este dragut. dar are foarte.foarte multa lume. Deci eu iti propun sa iei Samsung Star, e mult mai dragut si probabil mai bun.si iti recomand pe negru.happy E mereu cea mai potrivita culoare laughing. Sper ca ti'am fost de ajutor.thinking

| BlueCupcake a răspuns:

Eu am Samsung Corby si pot sa spun ca merita. Mai ales ca este un model putin mai deosebit, are o forma mai ovala, nu ca toate celelalte telefoane touchscreen, care au o forma patratoasa. Eu iti recomand Corby deoarece in afara faptului ca este foarte frumy happy este si bun ca calitate (scuze pentru cacofonie). Eu am Corby pe roz, dar acum regret ca am culoarea asta, pentru ca o prietena de-a mea are pe alb si e mai frumos asa.

Thumbs up => Corby! love strucklove strucklove struck

Sper sa faci o alegera buna! Ciao! wave

| Vampiregirl_7516 a răspuns:

Samsung Star :X

| carina998 a răspuns:

Amandoua

| Zeus_1717 a răspuns:

Samsung S3659! culoarea lui sa fie Neagra!