| madalinamadu a întrebat:

Voi credeti ca acest iphone http://www.okazii.ro/......a129126322 este original? Astept raspuns, dau fundita! :*

Răspuns Câştigător
| godfather1997 a răspuns:

Buna, parerea mea este ca inainte sa platesti pentru el trebuie sa il verifici in primul rand daca e original si daca merge si nu are niciun defect. Parerea mea este ca daca telefonul este asa cum se prezinta si in descriere nu merita sa pierzi oferta. Bafta

2 răspunsuri:
| mnthseby a răspuns:

Da.

| slv30 a răspuns:

Da de ce nu.Eu am vazut si la 400 ron pentru ca avea nevoie de bani.