| Budincăă a întrebat:

Pot sa iau teapa? http://www.okazii.ro/......a120546644

Răspuns Câştigător
| The1smartiest a răspuns:

Atunci cere sa ti trimita prin curier cu posibilitate de desfacere a coletului inainte de plata..si daca nu vrea sigur e teapa!

9 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Are 8 telefoane! Te duci si te intalnesti cu el, in felul acesta iti alegi unul din cele 8, care iti place. Posibil sa aiba mici zgarieturi unele. Are un singur vot de credibilitate si accepta orice test la telefon.
Succes!

| Budincăă explică (pentru neluL):

El este din Bucurest, eu din Ploiesti. Cum sa ma intalnesc cu el, ca eu pana in Bucuresti nu ma duc. laughing

| Budincăă explică (pentru neluL):

+ ca ma pune pe ganduri asta :
Produsul nu corespundea descrierii, TELEFOANELE SUNT ZGARIATE SI ARATA FFF RAU, SI VANZATORUL A INTARZIAT O ORA

iPHONE 4 neverlocked 32gb (#120546628)

| neluL a răspuns (pentru Budincăă):

Daca nu te duci sa-ti alegi un telefon din 8 telefoane inseamna ca nu esti interesat. Sunt doar 60 km!

| Budincăă explică (pentru neluL):

Si daca ma duc degeaba?

| The1smartiest a răspuns:

Dupa calificativele lui nu pare foarte serios. totusi daca esti din Bucuresti si esti cunoscator te intalnesti personal cu el si vezi telefonul

| Budincăă explică (pentru The1smartiest):

Nu sunt din Bucuresti.

| neluL a răspuns (pentru Budincăă):

Cauta altul pe okazii daca sunt zgariate rau! Mai sunt ca el.

| Budincăă explică (pentru neluL):

Multumesc. Mai astept cateva raspunsuri.

| The1smartiest a răspuns (pentru Budincăă):

Atunci cere sa ti trimita prin curier cu posibilitate de desfacere a coletului inainte de plata..si daca nu vrea sigur e teapa!