| mariussssssssssss a întrebat:

▶Buna TPU vreau sa cumpar din Magazin Play jocul Farming Simulator 16.Stiti daca merge pe Huawei y530?
Funda◀

Răspuns Câştigător
| Magnific a răspuns:

Merge sigur dar poate nu asa bine avand in vedere ca ai un telefon slabut happy si doar 512 MB Ram, eu unul nu mi-as pune pe telefon asemenea jocuri doar pe Tableta, pe telefon o sa te chinui mult happy e micut ecranul happy

2 răspunsuri:
| Magnific a răspuns:

P.S 26 de lei nu e o avere sa incerci happy Bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca il cumperi si nu merge, poti face upgrade la un s2+ cum am eu (recent vreau sa imi schimb telefonul cu un i4s) Are 1, 2 dual core procesor. si 1gb ram suficient ca sa mearga.