| korix15 a întrebat:

Vreau sa cumpar farming simulator 2015 si as vrea sa stiu daca trebuie sa joc jocul cu dvd-ul in calculator sau doar il instalez de pe dvd si joc

4 răspunsuri:
| krs23 a răspuns:

Daca cumperi Farming Simulator 2015 nu primesti nici un DVD sau CD... dupa ce ai platit primesti un e-mail cu link-ul de download si cod key.Il descarci si gata, te poti juca linistit.

| Cristian_George_1998_367R a răspuns:

Nu trebuie pastrat cd-ul inauntru, intri pe steam si bagi cd-keyul care este pe CD, sau bagi direct cd-ul, il instalezi si dupa bag key-ul.

| lunetistulraul a răspuns:

Tiai cumparat fermingul?

| Danutz_Danut_1995 a răspuns:

Dă-mi și mie key te rog