| palcameliageorgiana a întrebat:

Vreau sa imi iau un telefon nou si treuie sa aleg dintre Huawei Y625 si Samsung Galaxy S3 mini. Mie imi par amandoua cam la fel de bune, doar ca Samsung-ul are memoria RAM mai mare decat celalalt si este si mai usor, iar Huawei-ul are camera mai buna, display-ul mai mare si androidul mai bun cred eu ( Samsung - 4.2.2. Jelly Been; Huawei - 4.4.2 - Kit Kat )
Voi care credeti ca ar merita mai mult sa fie cumparat?

5 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Samsung Galaxy S3 deoarece memoria RAM la un telefon conteaza cel mai mult.

| RaduTN a răspuns:

Huawei Y625! Si vezi ca amandoua telefoane au 1GB ram.

| OnuOnulică a răspuns:

Huawei Y625 cu siguranță!

| MagicOneT a răspuns:

Samsung clar... Sunt bine optimizate, nu te duce spre hardware, du-te spre firma mai buna care iti garanteaza si o calitate.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Huawei Y625 deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune!