| ionutz27 a întrebat:

Buna TPU vreau sa-mi dati un sfat:
Ce telefon este mai performant? Samsung galaxy pocket, Samsung galaxy Y sau Samsung galaxy wave y?
Pentru cel mai bun raspuns argumentat dau funda! big grin

4 răspunsuri:
| snzpaul a răspuns:

Din cele 3 telefoane mentionate, recomand Samsung Galaxy Y.
Are multe caracteristici peste celelalte 2 telefoane.
Difera foarte putin procentul de baterie (tine cu 20 de minute mai putin, dar asta, nu este o problema daca-l incarci)

| Andy88 a răspuns:

Samsung galaxy y are o noua versiune cu procesor de 1 GHZ android 4.1.2 camera de 3 mp la vreo 600 lei. Este la carrefour editia noua. Eu sunt din Ploiesti si am vazut chiar in carrefour.

| ionutz27 explică (pentru Andy88):

Eu ma refeream la un sfat dintre telefoanele pe care le-am mentionat

| Andy88 a răspuns:

Pai ce? Nu ti-am recomandat galaxy y? Am zis ca a aparut versine noua la acelasi pret. Ce ai inteles gresit?