| iliesimona a întrebat:

Care telefon este mai performant dintre Samsung Galaxy Y si Samsung Galaxy Pocket?

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Is la fel. Dar vad ca te utii la telefoane cu ecran mic. de e nu te uiti si la Sony Ericsson xperia mini, pretul e pe la 600 lei, dar are 1 ghz(1000 mhz sia re si gpu, celelalte nu au, si obtii avantaj in jocuri, s au filme). plus, camera de 5 mp

| AlecsLexx a răspuns:

Chiar daca sunt aproape identice, inclusiv la performante, tind sa-ti recomand SG Pocket. Dar depinde si la ce vrei sa-l folosesti. Daca ai nevoie de semnal bun in permanenta, cu siguranta SGP.

| MyHyX a răspuns:

Pai...Eu am Samsung Galaxy Y, si sunt foarte multumit. Daca ai net, o sa fi si uhwinking Ai multe aplicatii cool dar, are niste defecte : - camera foto este mica 2 MP, si Sonoru nu se aude tare. In rest este ok. Trag spre Y.La cumparare iti da un card de 2 GB. Dar nu iti da : Casti si Folie de protectie. Trebuie sa iti faci tu rost. Folia nu te costa mai mult de 10-20 lei.