| IoanaValentina040206 a întrebat:

Vreau sa mi iau un telefon si nu ma pot hotărî intre Huawei p9 lite 2017 si Huawei p10 lite.
Anterior am avut un Samsung grand prime, care după un timp de utilizare a mers tare prost, de aceea m-am decis sa schimb marca telefonului, mai ales ca baterie se ducea foarte repede.
As mai vrea ca telefonul sa facă selfiurile foarte clare si frumoase, si sa se miște repede si muzica sa se audă clar si tare.(iubesc sa fac poze)
Așadar voi ce spuneți : p9 lite 2017 sau p10?

Răspuns Câştigător
| Mario1994 a răspuns:

P10, P10 lite sau Mate 10 lite. happy Eu am P10 lite si am 500 fotografii numai clare si frumoase, face selfie misto. Sunt foarte multumita de P10 lite si il am de 5 luni fara probleme. happy

6 răspunsuri:
| Sarcopt a răspuns:

P10 lite

| IoanaValentina040206 explică (pentru Mario1994):

Îmi poți da prin email sau pe wapp câteva poze făcute cu telefonul tau?

| IoanaValentina040206 explică (pentru Mario1994):

Îmi poți da pe email sau pe wapp câteva poze făcute cu telefonul tau? Te rog.

| Mario1994 a răspuns (pentru IoanaValentina040206):

Spune-mi ce nume ai pe Facebook si o sa iti trimit pe messenger poze. Lasa un mesaj in privat. happy

| IoanaValentina040206 explică (pentru Mario1994):

Nu îți pot trimite mesaje..sunt noua pe TPU. Spune-mi tu cum ești trecuta pe Facebook