| talazrobert a întrebat:

Am adunat ceva bani pentru un telefon nou si nu stiu ce sa aleg dintre:
Samsung Galaxy Grand Prime
Samsung Galaxy S3 Neo
IPhone 5/4
Huawei P8 Lite

6 răspunsuri:
| NLS a răspuns:

P8 lite 2017
sau mai asteapta si mai strange pentru P10 lite

| Crackman a răspuns:

P8

| nicu991 a răspuns:

P8 lite in niciun caz! Detin (nu varianta 2017) asa ceva si nu-i tine bateria absolut deloc, modulul wifi nu mai functioneaza si nici bluetooth decat de foarte aproape sau chiar deloc. Cu iPhone la fel... daca iti iei sh sigur vor avea probleme si alea cu bateria sau altceva ascuns.

| lilianaadelina a răspuns:

Huawei P8 Lite

| patrik986 a răspuns:

Să nu cumva să îți iei P8 Lite dupa doua luni de folosinţă o sa ţi se blocheze tot mai des, o știu din propria experiență și mai ales că ecranul este de calitate foarte proastă (pusă de mântuiala) iar de baterie nici nu mai vorbesc. Ia mai bine iphone 5 chiar dacă are prețul piperat știi măcar ca ai ceva de calitate.

| kikikikikikikikilovs a răspuns:

Toate telefoanele pe care le-ai scris au software vechi, se misca greu.

Personal, iti recomand sa iti iei un Galaxy J5 2016, sau un J3 2017.

Ambele pe care ti le-am scris sunt si ieftine si au Android 7.0 si se misca destul de bine.