| MariusNebunu a întrebat:

Vreau sa-mi pun si eu Gta san andreas pe telefon am un Nokia lumia 520 si nu imi merge xap deployer imi zice "Xap deployer has stoped working" Am windows 7 professional! Funda celui mai bun raspuns

8 răspunsuri:
| Laurian1999 a răspuns:

O solutie ar fi sa reinstalezi softul sa vezi daca merge sau sa ii faci un uptade la un windows mai bun.

| TheDarK2012 a răspuns:

Telefonul nu e așa de wow. Să spui că merge orice... Poate nu duce GTA

| MariusNebunu explică (pentru Laurian1999):

Cum? PLzzzz

| MariusNebunu explică (pentru TheDarK2012):

The dark Sa stii ca il duce chiar daca are 512 rami e chiar bun telefonul!

| George_Rosu_1999 a răspuns:

Mie mi-a mers!, trebuoe sai bagi un software la telefon! Nu-ti explic cum pentru ca nu stiu daca te m-ai interesează! Daca da zi-mi!

| Laurian1999 a răspuns (pentru MariusNebunu):

Nu pot sa te ajut! Nu sunt posesorul unui Nokia Lumia... deci nu stiu. Insa te invit sa te uiti pe YouTube... sunt un mare pastel de filmulete acolo. care te ajuta sa faci un uptade.

| MariusNebunu explică (pentru George_Rosu_1999):

Da ma intereseaza cum pun softwareul?

| MariusNebunu explică (pentru George_Rosu_1999):

Da ma intereseaza zi-mi plzz te rogg