| Zendaya a întrebat:

Cat costa un telefon Nokia Lumia? Va rog nu cautati pe internet! Vreau un raspuns de la cine are un telefon Nokia Lumia!

3 răspunsuri:
| KateMiddleton a răspuns:

Uite,eu am un Nokia Lumia 820, a fost un cadou asa ca nu m-am interesat de pret.E un telefon foarte bun, camera e super, are regimul de poze profesionale, e ca un adevarat computer.E Windows Phone, adica telefon facut in colaborare cu Windows.Are functia Office, un oficiu adevarat.Imi place mult, e ideal.
Bafta, sper sa-ti placa!
Funda?

| mihaelapestrita a răspuns:

Buna. Pai tu vrei sa cumperi unul second sau nu? Nu vad de ce sa nu te uiti pe net la pret... Oricum aici, http://bit.ly/15pmzlN ai o varianta de pret pentru Nokia Lumia.

| Zendaya explică (pentru mihaelapestrita):

De fapt m-am uitat pe net, dar mi-a dat raspunsuri diferite!