| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor! Am un iPhone XS Max. Astăzi display-ul a avut un Crash de o ora, vedeam negru, iar notificările le puteam auzi. După o ora si a revenit. S a stricat oare display-ul? Acum si a revenit dar mi-e ca o sa se înnegrească din nou ecranul.

Răspuns Câştigător
| WanDo a răspuns:

Este posibil ca ecranul să fi suferit o defecțiune temporară, dar este dificil să se confirme acest lucru fără o examinare mai detaliată. Dacă problema persistă sau devine recurentă, ar fi recomandat să contactați un technic specialist Apple pentru a face o analizare suplimentară și eventual remedierea problemei.