| Marius02 a întrebat:

Buna tuturor.am un Nokia asa 302, si de curand s-a blocat.nu mai merge nici o tasta, in afara de inchidere-butonul rosu.se deschide, dar nu merge nici o tasta.am cod la taste, deci nu pot nici macar sa intru in el sa il resetez.stie cineva o solutie?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scoate-i bateria si bag-o la loc. Si porneste-l, poate merge.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu merge nici asa, du-l la service.

| 8mariastar a răspuns:

Du-l la un magazinul de unde l-ai cumparat si vezi ce poti face si sa nu faci tu ceva ca poate il strici mai rau decat este