| anonim_4396 a întrebat:

Am un Nokia 5310 express music,numai ca butonul de aprindere al telefonului nu mai merge si nu il mai pot aprinde,si pana sa il stric nu mi-a trecut prin cap sa programez alarma sa sune, in felul acesta il puteam deschide. Vreo solutie sa il pot aprinde exista? macar sa il aprind si setez alarma.Multumesc!

3 răspunsuri:
| GeorgyGeoClau a răspuns:

E o problema tehnica, deci cred ca ar fi bun un service gsm sa iti inlocuiasca butonul de aprindere stricat cu altul

| mitza1234 a răspuns (pentru GeorgyGeoClau):

Nu vreau sa il duc la un service, nu are rost sa bag bani in el. Ziceam doar daca stie cineva vreo solutie.Pe net am vazut o gramada de solutii, dar niciuna bunalaughing

| GeorgyGeoClau a răspuns (pentru mitza1234):

Poate or mai fi, bafta, poate te ajuta altcineva care stie vreo solutie buna pentru aceastawinking