| axml34 a întrebat:

Buna tuturor. As vrea sa stii daca exista "snapchat" pentru Windows phone, sau daca o sa apară cândva? Dau funda

1 răspuns:
| ionutborcea a răspuns:

Deci fii atent intra pe un browser de internet(google)si scriie: play.mob.org snapchat dai pe prima pagina apoi dai la change versiun dai pe versiunea windows phone apoi revii la saitu cu snapchat dai download si eii ce mai noua verisune adica aia mai mare care arata mai multi MB si gata funda?