| Lary23 a întrebat:

Spuneti mi, va rog! Ce inseamna cand sun un nr de Orange, si mi intra mesagerie in limba italiana? Are roaming activat? Persoana este in Italia? In orice tara pleci, mesageria vocala preia acea limba? Va multumesc! Astept raspuns

Răspuns Câştigător
| CatzPopularity a răspuns:

Sigur persoana este in Italia sau are telefon de acolo cu meniu italian si asa.
Daca e in Romania atunci doar meniul e de vina

4 răspunsuri:
| mefree2fly a răspuns:

Da, e mesageria vocala, persoana este in Italia, si in orice tara te-ai afla, mesageria preia aceea limba.

| sabisabina a răspuns:

Da asta este, dar uneori depinde.

| Lary23 explică:

Nu are meniu italian..ramane doar ca este in Italia, nu i asa? Va multumesc!

| Lary23 explică:

A,a,a! Inca ceva. daca este pe abonament, ar fi vreo sansa sa NU poata da mesaje catre Romania?